1
2
3
B5100
这是描述信息

B5100

CNC otomatik saç ekim makinesi

CNC altı eksenli fırça dikim makinesi B5100, bu ürün endüstriyel bilgisayara dayalı ve eksiksiz bir yazılım seti bağımsız olarak geliştirilmiştir. İşlem arayüzünün birden çok dil sürümü vardır. Bilgisayar yazılımının güçlü fonksiyonlara sahip ve otomatik program düzenlemeyi gerçekleştirebilir. Düz fırça ve küre fırça üretmek için profesyonel olarak kullanılır. Ekipmanın üç adet yüksek hızlı delici ve iki adet fırça dikim ağzına sahiptir. Bir seferde iki renk yapabilir. Güncel olarak nispeten hızlı ve çok iyi stabiliteye sahip bir CNC altı eksenli fırça ekim makinesidir. B5100. 

这是描述信息

KX350 

CNC altı eksenli kırpma makinesi

kx350 budama desen verme ekipmanı, müşterilerin üretim ihtiyaçlarına göre her türlü farklı fırçayı kesebilen profesyonel Ar-Ge personeline sahiptir. 

Profesyonel tasarımdan sonra, budama ekipmanının avantajları: Yüksek hız, yüksek güvenlik, iyi stabilite ve kolay ürün değiştirme. Ekipman, sürekli işleme modunda saatte 1.000 fırça işleyebilir. İşlendikten sonra, ürünün çapak ucu pürüzsüz ve tüy etkisi iyidir. 

KX350

Küresel mükemmel bir şirket olmak 

HONGYEU MACHINERY

Product Category

Hongyue manufactures, leading the upgrading of brush-making equipment, and can provide the perfect solution for all your needs.

Ürün Kategorisi

Honyeu üretimi, fırça üretim ekipmanlarının yükseltilmesine öncülük ederek, tüm ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümler sunar. 

Product Applications

Our products are widely used in floor and wall cleaning, toilet brush.

Flat brush
Polyhedral brush
Long hair brush
Long brush
Ball brush
Ball brush
Disc brush
Roller brush

Produkt uygulaması

Lütfen üretilen ürünün türünü seçin

honyeu

hongeu

Copyright © 2022

Taizhou Honyeu Machinery Co.,Ltd